Michaela Justová

Narodila jsem se v Berouně, po absolvování zdejšího gymnázia jsem několik let pracovala v Praze, abych se pak znovu vrátila do rodného města. Našla jsem zde uplatnění v nadnárodní společnosti, kde pracuji v oddělení zákaznického servisu. Mám ráda komunikaci s lidmi a jsem spokojená, když jim můžu pomoci řešit jejich aktuální problémy.

S mým mužem, který podniká v autodopravě, jsme svoji již deset let a společně vychováváme sedmiletou Emu a pětiletého Tobiáše. Jsem ráda, že se nám daří uskutečňovat náš rodinný sen ve vlastním domku na kraji Černého vršku.

Pokud se chcete realizovat ve své profesi a zároveň se maximálně věnovat dětem, nezbývá vám moc volného času pro vás samotnou. Přesto si občas najdu chvíli na divadlo či kvalitní film, také ráda sleduji, co je nového v současném designu.

Beroun mám ráda a rozhodně bych neměnila. Ale kdybych měla šanci ještě něco vylepšit, chtěla bych zpestřit kulturní a společenský život pro rodiny s malými dětmi. Často totiž řešíme s kamarádkami stejnou otázku: Kam s dětmi o víkendu? Chci pomoct věci zlepšit tak, aby mé město bylo maximálně vstřícné vůči mladým rodinám s dětmi.

Share: