Michael Kalista

Žiji v Berouně celý svůj život. Do jedenácti let jsem hrál hokej za Medvědy a následně začal bloudit po lesích jako orientační běžec, což mi pro volný čas zůstalo dodnes. Po devíti letech na „Dvojce“ jsem byl přijat na Smíchovskou střední průmyslovou školu a postavil si první pořádný počítač. Z počátečního úmyslu stát se ajťákem však sešlo a já se půl roku před maturitou rozhodl, že chci pro společnost dělat víc.

Dnes k završení bakalářského oboru „Politologie a mezinárodní vztahy“ na FSV UK píši bakalářku o kybernetické bezpečnosti, ale jen ve volném čase. Naplno se totiž věnuji práci pro svoji Smíchovskou střední průmyslovou školu, kde pracuji jako vedoucí PR oddělení a občasný lektor seminářů nanotechnologií, kybernetické bezpečnosti a mezinárodního práva. Smíchovská průmyslovka je ostrůvkem pozitivní deviace v oceánu bezradnosti a frustrace našeho školství. Já chci Beroun touto pozitivní energií nakazit, pomoci našim školám posunout vzdělávání do současnosti.

Také mám přesně o 10 minut mladší přítelkyni, šestapůlletou ségru a zatím spoustu trpělivosti trávit mládí v koloně na dálnici mezi Loděnicemi a Chrášťany.

Share: