Mgr. Adam Voldán

Vyrůstal jsem na Závodí, hrál fotbal za Lva, chodil do šestky do skautu, na Jungmannku, pak na gymnázium, stal se horolezcem… Až odchodem na „matfyz“ skončilo mé dětství v Berouně. Během studia jsem se oženil a měl to štěstí, že se nám narodil nejprve Matěj, rok po promoci Štěpánka a s odstupem i Toníček.

Studium teorie pravděpodobnosti mě nasměrovalo do poradenské firmy Deloitte, která mi umožnila řadu zajímavých projektů včetně stáží v Anglii a v Německu, kam jsme se na čas přestěhovali s celou rodinou. Mým řemeslem je pojistná matematika, podle zadání nastavujeme výpočty a s nimi spojené procesy od odhadů škod, přes projekce cash-flow, až po tvorbu finančních plánů. V současnosti pracuji na 4/5 úvazku jako manažer v Deloitte a zbylou 1/5 učím IT na berounském gymplu.

Má profese mi umožnila poznat život v jiných zemích a městech, nyní chci prosadit to dobré, s čím jsem se setkal. Zejména mi jde o větší podporu školám, více parků a zeleně ve městě, rozvoj cyklodopravy, dostatek parkovacích míst, všeobecnou deregulaci a podporu aktivních lidí.

Svou vůli, znalosti a zkušenosti vkládám do našeho programu, o který budeme jako tým usilovat. Budu rád, když nás podpoříte. Moje motto: Nevzdávám se!

Share: