Ing. Petr Veselý

Jsem rodilý Berouňák, patriot. V rodině jsme vždy pěstovali aktivní způsob života s častým setkáváním přátel nejen ze sousedství. S manželkou vychováváme dvě dcery školního věku. Pracuji v Praze v DHL jako IT bezpečnostní specialista. Do DHL mě přivedlo nejen studium IT na VŠE, ale hlavně dlouhodobý zájem o tento obor. Od svých osmnácti let tak skoro každý den do Prahy dojíždím.

V průběhu studia jsem se také podrobněji věnoval ekonomii životního prostředí, veřejnému financování a ekonometrii. Během cest do Prahy a ve volném čase při častých výletech rád poznávám krásy a proměny krajiny a měst v Čechách i v zahraničí. Vidím tak, že Beroun a jeho okolí má mnoho co nabídnout, zároveň má také velký potenciál svoji pověst dále rozvíjet. Zajímá mě nejen kvalita občanského života, dopravy, turismu, ale i přístup k městské krajině. Chtěl bych se i dále v Berouně cítit svobodně s vědomím toho, že Beroun není jen místo na přespání dojíždějících…

Dvacet let se věnuji amatérskému divadlu. Se spolkem Herci první generace se bavíme zábavou nejen pro naše nejbližší a naše přátele.

Share: