Daniel Průša

Narodil jsem se v Hořovicích 13. 12. 1967 a celé dětství prožil ve Zbiroze. Po maturitě na gymnáziu v Hořovicích jsem sice byl přijat na VŠST Liberec, studium ale nedokončil. Jedním z důvodů byl můj kádrový profil. A tak jsem v roce 1987 nastoupil jako řidič na Traťovou distanci v Berouně. Po základní vojenské službě jsem se vrátil na Traťovou distanci tentokrát na pozici vedoucího závodové dopravy a také vstoupil do KDU-ČSL. V zaměstnání jsme se poznali s manželkou, která pochází z Berouna. Tu jsem si v roce 1991 vzal za ženu a natrvalo se usadil ve městě, které poskytovalo již tenkrát pracovní příležitosti, kulturní prostředí i krásnou přírodu v okolí. Po zrušení provozu TD v Berouně jsem pracoval v pojišťovně na pozici obchodního inspektora.

Dnes máme s manželkou v Berouně a Rakovníku zavedené makléřství, dvě dospělé děti, psa, spoustu koníčků. Mimo jiné zpívám v chrámovém sboru.

Denně jezdím Berounem a okolím a vnímám, co nejen mě, ale i ostatní Berouňáky pálí. Také bojuji s dopravou a parkováním. Smutné je, když dostane senior od podnikatele výpověď z bytu a město ho nemá kde ubytovat. V Berouně je mnoho heren. Více, než zábavy v divadlech, na koncertech…  Pojďme to změnit, tohle město má na víc!

Share: